O nas

Skuteczna reklama od projektu po montaż realizacji . Szeroki wachlarz usług, od małej wizytówki po reklamę całej elewacji - wszystko po to, by pomóc Ci trafić z ofertą Twojej firmy do szerokiego grona odbiorców. W naszej ofercie znajduje się między innymi:

  1. Reklama zewnętrzna - rodzaj reklamy, dzięki któremu firma staje się widoczna dla szerokiego grona i wyróżnia się na tle innych firm. Outdoor to forma komunikacji przekazu na różnych nośnikach zewnętrznych. Są to: kasetony, szyldy, pylony, litery i znaki 3D, banery, tablice reklamowe, oklejanie witryn
  2. Reklama wewnętrzna - wykorzystuje wszelkiego rodzaju przestrzeń wystawienniczą by zainteresować widzącego ją konsumenta i wpłynąć na jego decyzję poprzez budowany charakter firmy. Do tej formy reklamy zalicza się: kaseton, litery i znaki 3D, rollupy, potykacze, tapety, plansze, szyldy, tabliczki, naklejki
  3. Wydruk wielkoformatowy - wysokiej jakości projekty o intensywnie nasyconych kolorach i przejściach tonalnych. Więcej w zakładce „Drukarnia”.
  4. Gadżety reklamowe - realizujemy zamówienia w zakresie artykułów promocyjno-reklamowych. Oryginalna reklama, jako miły upominek dla Twoich klientów. Zajmujemy się również przygotowaniem projektów graficznych. Jako drukarnia z własnym parkiem maszynowym, kompleksowo zajmiemy się nawet najbardziej skomplikowanym zleceniem. Wyróżnia nas nie tylko bogata oferta i doświadczenie, ale również doskonała jakość. Tworząc dla was mamy możliwość doboru odpowiedniego narzędzia, które przyniesie najlepsze efekty np. frezowanie czy cięcie laserem. Cały czas się rozwijamy i dążymy do najwyższych standardów, podnosimy nasze kwalifikacje oraz dostosowujemy sprzęt do potrzeb naszych klientów i wciąż zmieniającego się rynku.