O nas

Skuteczna reklama od projektu po realizacji montaż. Szeroki wachlarz usług od małej wizytówki po reklamę całej elewacji- wszystko po to,by pomóc Ci trafić do grupy docelowej Twojej firmy oferta trafiła do szerokiego grona.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:
  1. Reklama zewnętrzna- rodzaj reklamy, dzięki któremu firma staje się widoczna dla szerokiego grona i wyróżnia się na tle innych firm. Outdoor to forma komunikacji przekazu na różnych nośnikach zewnętrznych. Są to: kasetony,szyldy,pylony,litery i znaki 3D, banery, tablice reklamowe. oklejanie witryn
  2. Reklama wewnętrzna- wykorzystuje wszelkiego rodzaju przestrzeń wystawienniczą by zainteresować widzącego ją konsumenta i wpłynąć na jego decyzję poprzez budowany charakter firmy. Do tego formy reklamy zalicza się: kaseton, litery i znaki 3D, rollupy, potykacze, tapety, plansze, szyldy, tabliczki, naklejki
  3. Wydruk wielkoformatowy- wysokiej jakości projekty o intensywnie nasyconych kolorach i przejściach tonalnych. Więcej w zakładce „Drukarnia”.
  4. Gadżety reklamowe- realizujemy zamówienia w zakresie artykułów promocyjno-reklamowych. Oryginalna reklama, jako miły upominek dla Twoich klientów. Zajmujemy się również przygotowaniem projektów graficznych. Jako producent reklam, drukarnia z własnym parkiem maszynowym, kompleksowo zajmiemy się nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. Wyróżnia nas bogata oferta i doświadczenie, ale również doskonała jakość. Tworząc dla was mamy możliwość doboru odpowiedniego narzędzia, które przyniesie najlepsze efekty np. frezowanie czy cięcie laserem. Cały czas się rozwijamy i dążymy do najwyższych standardów, podnosimy nasze kwalifikacje oraz dostosowujemy sprzęt do potrzeb naszych klientów i wciąż zmieniającego się rynku.